Lietuvos archeologijos draugija

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Pradžia Draugija Norintiems tapti rėmėjais
El. paštas Spausdinti PDF

Norintiems tapti rėmėjais

Nuo 2004 metų sausio 5 d. Lietuvos gyventojai, deklaruodami savo pajamas, 2% savo pajamų mokesčio gali skirti pasirinktai nevyriausybinei ar biudžetinei organizacijai, viešajai įstaigai, religinei bendruomenei, bendrijai ir kitiems, kurių veiklą reglamentuoja specialūs įstatymai ir kurių veiklos tikslas nėra pelno siekimas. Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja. Kiekvienais metais iki gegužės 1 d. užpildžius nesudėtingą formą, Jūsų 2% nuo praeitais metais valstybei jau sumokėto pajamų mokesčio, bus pervesti Jūsų nuožiūra pasirinktai organizacijai. Jeigu šia teise nepasinaudojate, pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete ir panaudojami valstybės nuožiūra. Maloniai prašome paremti Lietuvos archeologijos draugijos veiklą. Būsime dėkingi, jei paskatinsite tai padaryti ir Lietuvos archeologijos draugijai prijaučiančius draugus bei kolegas. Tikimės sulaukti Jūsų siūlymų, kaip turėtume panaudoti gautas įplaukas.

Asmenys, kurie nusprendė dalį pajamų mokesčio skirti paramai, turi pateikti prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Naują prašymo forma FR0512 galite atsisiųsti čia. Užpildyta forma turi pasiekti Apskrities mokesčių inspekciją iki gegužės 1 d. Jei deklaruosite savo pajamas, gautas 2011 metais, tai prašymą turėtumėte pridėti prie deklaracijos.

Išsamesnės informacijos apie galimybę skirti 2 procentus savo pajamų mokesčio pelno nesiekiančių organizacijų veiklai paremti galite rasti svetainėje http://www.labdara-parama.lt arba Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklalapyje.

Internetinės bankininkystės paslaugų vartotojams pakanka pasinaudoti VMI Elektroninio deklaravimo sistema (EDS) ir užpildyti elektroninę prašymo versiją. Tam pirma reikia prisijungti (turimu identifikaciniu numeriu) prie savo internetinio banko sistemos, o iš ten – prie EDS ir sudaryti su VMI elektroninę sutartį dėl galimybės pateikti elektroninius duomenis. Deklaracijų ir prašymų pildymo šablonai pateikiami specialiu MXFD formato failų pavidalu. Todėl jiems užpildyti teks parsisiųsti specialią nemokamą programą „ABBYY FormFiller Light“. Visi šie veiksmai smulkiai aprašyti Elektroninio deklaravimo svetainėje.

Nuoširdžiai dėkojame už paramą.

 

Lietuvos archeologijos draugijos rekvizitai:

Paramos gavėjas: Lietuvos archeologijos draugija

Adresas: Pilies g. 16 / Šv. Mykolo g. 2, Vilnius

Paramos gavėjo kodas: 191903558

A.s. Nr.: LT21 7300 0100 0245 0286

 

Aktualijos

2017 m. rugsėjo 8 d. 15 val. Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto 211 auditorijoje Gediminas Petrauskas ginsis disertaciją tema "Laidosena viduramžių Lietuvoje: mirusiųjų deginimo paprotys".
Skaityti daugiau...
 
Gautas kvietimas dalyvauti seminare "Gender and Change in Archaeology"
Skaityti daugiau...
 
Gautas kvietimas teikti straipsnius "Journal of Computer Applications in Archaeology" (JCAA).
Skaityti daugiau...
 

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis