Lietuvos archeologijos draugija

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Pradžia Aktualijos Archyvas

EAA 2016 Vilniuje

El. paštas Spausdinti PDF
XXII Europos archeologų kongresas Vilniuje.

Europos archeologų kongresas - ilgas tradicijas turintis vienas didžiausių ir vertingiausių Europos mokslinių renginių, kasmet vykstantis vis kitoje Europos žemyno šalyje ir pritraukiantis vidutiniškai 1700- 2500 dalyvių. Kongreso tikslas yra suburti Europos archeologijos ir kitų tarpdisciplininių mokslų tyrėjų, ekspertų ir mokslininkų bendruomenę bei pristatyti naujausius tyrimų rezultatus šioje srityje. Kiekvienais metais kongrese mokslines naujienas ir aktualijas pristato 800-1000 ryškiausių mokslininkų iš visų Europos kampelių. Kongresuose taip pat dalyvauja kviestiniai pasaulinio lygio mokslininkai ir kulturologai, informacinius stendus eksponuoja jaunieji tyrėjai, mokslo įstaigos, studentai, bibliotekos ir leidyklos, įstaigų ir įmonių atstovai, teikiantys naujausias technologines inovacijas. Taip pat kongreso metu yra organizuojamos pažintinės ekskursijos, kuriose pristatomas tos šalies kultūros paveldas.

Lietuvai yra suteikta garbė ir iššūkis šią tarptautinę bendruomenę pakviesti į Vilnių 2016 metais. XXII Europos archeologų kongresas vyks 2016 m. rugpjūčio mėn. 31 - rugsėjo mėn. 4 d.

Pagrindiniai renginio iniciatoriai ir organizatoriai - Vilniaus universitetas, VšĮ "Kultūros paveldo akademija" ir Lietuvos archeologijos draugija. Renginio metu laukiama apie 2000 dalyvių.

XXII Europos archeologų kongreso naujienas artimiausiu metu kviečiame sekti kongreso tinklapyje – www.eaavilnius2016.lt

Jei turite klausimų, idėjų ar norėtumėte prisidėti prie šio renginio įgyvendinimo – laukiame Jūsų laiškų adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

EAA2016

 

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Projektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Verta aplankyti

Paveldo tvarkybos reglamentas "Archeologijos paveldo tvarkyba"
Paveldo tvarkybos reglamentas „Archeologinio paveldo tvarkyba“ reglamentuoja archeologinių tyrimų privalomumo atvejus, archeologinių tyrimų projekto sudėtį, archeologinių tyrimų metodiką, archeologinių tyrimų ataskaitų ir pažymų rengimo tvarką, archeologinio paveldo avarijos grėsmės pašalinimą, remontą, konservavimą, restauravimą, pritaikymą.
Europos archeologų asociacija
European Association of Archaeologists - organizacija, vienijanti Europos archeologus bei archeologijos institucijas. Lietuvos archeologijos draugija yra šios organizacijos narys.
Leidimų atlikti archeologinius tyrimus išdavimo tvarka
Įsakymas dėl leidimų atlikti archeologinius tyrimus išdavimo tvarkos aprašo ir leidimo atlikti archeologinius tyrimus formos patvirtinimo reglamentuoja leidimų išdavimo tvarką bei naujas prašymų išduoti, pratęsti leidimą ir pakeisti ar papildyti tyrimų projektą formas