Lietuvos archeologijos draugija

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Pradžia Aktualijos Archyvas

V. Urbanavičiaus filmo „Obelių ežero paslaptys“ peržiūra ir susitikimas

El. paštas Spausdinti PDF
Spalio 30 d. (ketvirtadienį), 17 val. kviečiame į V. Urbanavičiaus filmo „Obelių ežero paslaptys“ peržiūrą ir susitikimą. Maloniai kviečiame 2014 m. spalio 30 d. (ketvirtadienį), 17 val. į V. Urbanavičiaus filmo „Obelių ežero paslaptys“ peržiūrą ir susitikimą su filmo autoriumi.

Renginys vyks Vilniaus universiteto Filolofijos fakultete, K. Donelaičio auditorijoje.

Obelių (Ukmergės r.) ežero archeologiniai tyrimai - vieni reikšmingiausių tyrimų Lietuvos archeologijos istorijoje, suteikę vertingų duomenų apie laidosenos tradicijas XIII-XIV a. Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje, tapę pagrindu hipotezei, kad sudeginti mirusieji galėjo būti laidojami vandenyje.
 

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Projektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Verta aplankyti

Paveldo tvarkybos reglamentas "Archeologijos paveldo tvarkyba"
Paveldo tvarkybos reglamentas „Archeologinio paveldo tvarkyba“ reglamentuoja archeologinių tyrimų privalomumo atvejus, archeologinių tyrimų projekto sudėtį, archeologinių tyrimų metodiką, archeologinių tyrimų ataskaitų ir pažymų rengimo tvarką, archeologinio paveldo avarijos grėsmės pašalinimą, remontą, konservavimą, restauravimą, pritaikymą.
Europos archeologų asociacija
European Association of Archaeologists - organizacija, vienijanti Europos archeologus bei archeologijos institucijas. Lietuvos archeologijos draugija yra šios organizacijos narys.
Leidimų atlikti archeologinius tyrimus išdavimo tvarka
Įsakymas dėl leidimų atlikti archeologinius tyrimus išdavimo tvarkos aprašo ir leidimo atlikti archeologinius tyrimus formos patvirtinimo reglamentuoja leidimų išdavimo tvarką bei naujas prašymų išduoti, pratęsti leidimą ir pakeisti ar papildyti tyrimų projektą formas