Lietuvos archeologijos draugija

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą

K

Archeologas Darbovietė El. paštas
Rūta Kačkutė

Lietuvos Respublikos Prezidentės patarėja, Švietimo, mokslo, kultūros ir nevyriausybinių organizacijų grupė

ruta.kackute@prezidentas.lt

dr. Irena Kaminskaitė

Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai, Rinkinių apskaitos ir saugojimo skyriaus vedėjo pavaduotoja, rinkinio saugotoja-tyrinėtoja; Pilių tyrimo centras „Lietuvos pilys“, archeologė

irute@lietuvospilys.lt

Julius Kanarskas

Kretingos muziejus, Istorijos skyrius, vedėjas

kanarskas@gmail.com

dr. Irma Kaplūnaitė

Lietuvos istorijos institutas, Miestų tyrimų skyrius, archeologė

Irma_kap@yahoo.com

Dalia Karalienė

Žemaičių muziejus „Alka“, Archeologijos skyrius, vedėja

alka@andernetas.lt

Vitas Karčiauskas

Vilniaus miesto savivaldybės administracija, Miesto plėtros departamentas, Kultūros paveldo skyrius, vedėjas

vitas.karciauskas@vilnius.lt

dr. Kęstutis Katalynas

Laisvai samdomas archeologas

kestutis.katalynas@inbox.lt

Antanas Kavaliauskas

Žemaičių muziejus „Alka“, Archeologijos skyrius, muziejininkas

ankas_x@hotmail.com

Aistė Kazimieraitytė

Laisvai samdoma archeologė

aiste.kazim@gmail.com

Darius Kiniulis

Tauragės krašto muziejus, muziejininkas – ekskursijų vadovas

darius.kiniulis@gmail.com

Daumantas Kiulkys

Vilniaus universitetas, Komunikacijos fakultetas, Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų institutas, specialistas

daumiz@hotmail.com

Vida Kliaugaitė

VšĮ „Kultūros paveldo išsaugojimo pajėgos“, archeologė

vidak@erdves.lt

habil. dr. Ona Kondratienė

Visuomenininkė

o.kondratiene@gmail.com

Darius Kontrimas

B. Dakanio įmonė „Senų senovė“, archeologas

darius.kontrimas@gmail.com

Justina Kozakaitė

Laisvai samdoma archeologė

j.kozakaite@gmail.com

Rokas Kraniauskas

Laisvai samdomas archeologas

rokidze@yahoo.com

Rimantas Kraujalis

VšĮ "Kultūros paveldo akademija", archeologas

kraujalis.rimantas@gmail.com

Ramūnas Kryžanauskas

Kultūros paveldo departamentas, Marijampolės teritorinis padalinys, vyriausiasis valstybinis inspektorius

ramani@takas.lt

habil. dr. Vladimir Ivanovič Kulakov

Rusijos mokslų akademijos Archeologijos institutas, Slavų-rusų archeologijos skyrius, vyriausias mokslinis bendradarbis

drkulakov@mail.ru

prof. habil. dr. Albinas Kuncevičius

Vilniaus universitetas, Istorijos fakultetas, Archeologijos katedra, profesorius

a.kuncevicius@gmail.com

dr. Laurynas Kurila

Lietuvos istorijos institutas, Archeologijos skyrius, mokslo darbuotojas

kurila@istorija.lt

Augustina Kurilienė (Grinkevičiūtė)

Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai, Mokslinių tyrimų centras, vyresnioji muziejininkė-archeologė

augustinag@gmail.com

Algis Kuzmickas

UAB „Be tabu ir Ko“, korespondentas

muklas@gmail.com

Mantas Kvedaravičius

Visuomenininkas

mkved@hotmail.com

dr. Linas Kvizikevičius

UAB "Kultūros vertybių paieška", direktorius

kvizlinas@takas.lt


Aktualijos

2017 m. rugsėjo 8 d. 15 val. Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto 211 auditorijoje Gediminas Petrauskas ginsis disertaciją tema "Laidosena viduramžių Lietuvoje: mirusiųjų deginimo paprotys".
Skaityti daugiau...
 
Gautas kvietimas dalyvauti seminare "Gender and Change in Archaeology"
Skaityti daugiau...
 
Gautas kvietimas teikti straipsnius "Journal of Computer Applications in Archaeology" (JCAA).
Skaityti daugiau...
 

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis