Lietuvos archeologijos draugija

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Pradžia Aktualijos Archyvas

Paskaita "Neįgalieji ir jų vieta visuomenėje. Bioarcheologiniai duomenys"

El. paštas Spausdinti PDF
Kviečiame į paskaitą "Neįgalieji ir jų vieta visuomenėje. Bioarcheologiniai duomenys". Š.m. gegužės 10 d. (trečiadienį), 18 val. paskaitą "Neįgalieji ir jų vieta visuomenėje. Bioarcheologiniai duomenys" Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto 329 auditorijoje skaitys VU Istorijos fakulteto doktorantė ir Medicinos fakulteto Anatomijos, histologijos ir antropologijos katedros darbuotoja Justina Kozakaitė.
 

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Projektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Verta aplankyti

Paveldo tvarkybos reglamentas "Archeologijos paveldo tvarkyba"
Paveldo tvarkybos reglamentas „Archeologinio paveldo tvarkyba“ reglamentuoja archeologinių tyrimų privalomumo atvejus, archeologinių tyrimų projekto sudėtį, archeologinių tyrimų metodiką, archeologinių tyrimų ataskaitų ir pažymų rengimo tvarką, archeologinio paveldo avarijos grėsmės pašalinimą, remontą, konservavimą, restauravimą, pritaikymą.
Europos archeologų asociacija
European Association of Archaeologists - organizacija, vienijanti Europos archeologus bei archeologijos institucijas. Lietuvos archeologijos draugija yra šios organizacijos narys.
Leidimų atlikti archeologinius tyrimus išdavimo tvarka
Įsakymas dėl leidimų atlikti archeologinius tyrimus išdavimo tvarkos aprašo ir leidimo atlikti archeologinius tyrimus formos patvirtinimo reglamentuoja leidimų išdavimo tvarką bei naujas prašymų išduoti, pratęsti leidimą ir pakeisti ar papildyti tyrimų projektą formas