Lietuvos archeologijos draugija

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą

BASE 8

El. paštas Spausdinti PDF
Kviečiame registruotis į BASE 8 seminarą. Šių metų lapkričio 30 – gruodžio 2 dienomis Suomijoje vyks aštuntasis Baltijos archeologijos seminaras (BASE 8). Norintys dalyvauti seminare, iki šių metų birželio 30 d. organizatoriams turite atsiųsti pranešimo pavadinimą, santrauką ir asmeninius duomenis. Organizatoriams siunčiamus duomenis, prašome, taip pat atsiųsti ir nurodytu el. pašto adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Detalesnė informacija apie seminarą
 

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Projektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Verta aplankyti

Paveldo tvarkybos reglamentas "Archeologijos paveldo tvarkyba"
Paveldo tvarkybos reglamentas „Archeologinio paveldo tvarkyba“ reglamentuoja archeologinių tyrimų privalomumo atvejus, archeologinių tyrimų projekto sudėtį, archeologinių tyrimų metodiką, archeologinių tyrimų ataskaitų ir pažymų rengimo tvarką, archeologinio paveldo avarijos grėsmės pašalinimą, remontą, konservavimą, restauravimą, pritaikymą.
Europos archeologų asociacija
European Association of Archaeologists - organizacija, vienijanti Europos archeologus bei archeologijos institucijas. Lietuvos archeologijos draugija yra šios organizacijos narys.
Leidimų atlikti archeologinius tyrimus išdavimo tvarka
Įsakymas dėl leidimų atlikti archeologinius tyrimus išdavimo tvarkos aprašo ir leidimo atlikti archeologinius tyrimus formos patvirtinimo reglamentuoja leidimų išdavimo tvarką bei naujas prašymų išduoti, pratęsti leidimą ir pakeisti ar papildyti tyrimų projektą formas