Lietuvos archeologijos draugija

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Pradžia Aktualijos Mokyklų muziejuose saugomų archeologinių radinių katalogas

Mokyklų muziejuose saugomų archeologinių radinių katalogas

El. paštas Spausdinti PDF
Asociacija "Pernakta" pristato archeologinių radinių katalogizavimo mokyklų muziejuose rezultatus. Marijampolės bei Alytaus apskrityse iš viso aplankyti 12 mokyklų muziejai ir sukatalogizuoti 157 archeologiniai radiniai.

Nuoroda į katalogą: https://pernakta.wordpress.com/veikla/katalogas/

Projektas: „Mokyklų muziejuose saugomų archeologinių radinių paieška ir katalogizavimas“ finansuotas Lietuvos kultūros tarybos ir Asociacijos „Pernakta“.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2015 09 10 – 2016 06 10

Katalogas vis dar yra tvarkomas ir pildomas – kviečiame ir Jus prisidėti savo pastabomis, pagalba datuojant esamus bei žiniomis apie dar neaprašytus archeologinius radinius.

Komandą sudaro: Gytis Grižas, Monika Žemantauskaitė, Arnita Petrulytė.

 

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Projektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Verta aplankyti

Paveldo tvarkybos reglamentas "Archeologijos paveldo tvarkyba"
Paveldo tvarkybos reglamentas „Archeologinio paveldo tvarkyba“ reglamentuoja archeologinių tyrimų privalomumo atvejus, archeologinių tyrimų projekto sudėtį, archeologinių tyrimų metodiką, archeologinių tyrimų ataskaitų ir pažymų rengimo tvarką, archeologinio paveldo avarijos grėsmės pašalinimą, remontą, konservavimą, restauravimą, pritaikymą.
Europos archeologų asociacija
European Association of Archaeologists - organizacija, vienijanti Europos archeologus bei archeologijos institucijas. Lietuvos archeologijos draugija yra šios organizacijos narys.
Leidimų atlikti archeologinius tyrimus išdavimo tvarka
Įsakymas dėl leidimų atlikti archeologinius tyrimus išdavimo tvarkos aprašo ir leidimo atlikti archeologinius tyrimus formos patvirtinimo reglamentuoja leidimų išdavimo tvarką bei naujas prašymų išduoti, pratęsti leidimą ir pakeisti ar papildyti tyrimų projektą formas