Lietuvos archeologijos draugija

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Pradžia Aktualijos Archyvas

Profesorės Lynn Lubamersky paskaita

El. paštas Spausdinti PDF
Gegužės 13 d. 11 val. Vilniaus universiteto Istorijos fakultete 211 aud. vyks profesorės Lynn Lubamersky paskaita “Išnykusių Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos bendruomenių dokumentavimas skaitmeninių žemėlapių ir vaizdų pagalba”. Lynn Lubamersky – Boise Valstybinio Universiteto (Boise State University, JAV) Istorijos departamento asocijuota profesorė. Ji yra viena iš nedaugelio Lietuvos Didžiosios Kunigakštijos tyrinėtojų JAV, pati kilusi iš lietuviškų šaknų. Šiuo metu L. Lubamersky dirba Lietuvoje pagal Fulbright stipendiją, jos tyrimų tema – išnykusių bendruomenių Lietuvoje ir Baltarusijoje istorijos ir paveldo tyrimai naudojant skaitmeninius žemėlapius ir vaizdus (Kėdainių miesto ir regiono pavyzdžiu).

Paskaita vyks anglų kalba.
Visus besidominčius maloniai kviečiame dalyvauti.
 

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Projektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Verta aplankyti

Paveldo tvarkybos reglamentas "Archeologijos paveldo tvarkyba"
Paveldo tvarkybos reglamentas „Archeologinio paveldo tvarkyba“ reglamentuoja archeologinių tyrimų privalomumo atvejus, archeologinių tyrimų projekto sudėtį, archeologinių tyrimų metodiką, archeologinių tyrimų ataskaitų ir pažymų rengimo tvarką, archeologinio paveldo avarijos grėsmės pašalinimą, remontą, konservavimą, restauravimą, pritaikymą.
Europos archeologų asociacija
European Association of Archaeologists - organizacija, vienijanti Europos archeologus bei archeologijos institucijas. Lietuvos archeologijos draugija yra šios organizacijos narys.
Leidimų atlikti archeologinius tyrimus išdavimo tvarka
Įsakymas dėl leidimų atlikti archeologinius tyrimus išdavimo tvarkos aprašo ir leidimo atlikti archeologinius tyrimus formos patvirtinimo reglamentuoja leidimų išdavimo tvarką bei naujas prašymų išduoti, pratęsti leidimą ir pakeisti ar papildyti tyrimų projektą formas