Lietuvos archeologijos draugija

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Pradžia Aktualijos Archyvas

Astravo kapinyno pristatymas Biržuose

El. paštas Spausdinti PDF
Biržų pilies Arsenale, kovo 14 d., 12 val., vyks Astravo kapinyno katalogo pristatymas Biržų visuomenei.
Pristatyme dalyvaus Lietuvos edukologijos universiteto profesorė Ilona Vaškevičiūtė, kuri biržiečius supažindins su Žiemgalos praeitimi. Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto lektorė, dr. Natalija Juščenko pristatys georadiolokacinių tyrimų kapinyne rezultatus. Archeologas Karolis Duderis pristatys Astravo kapinyno katalogą, o svečiai iš Joniškio atsiveš ir pademonstruos žiemgalių kostiumų bei papuošalų rekonstrukcijas.
Po pristatymo visi renginio dalyviai gaus katalogą „Astravo kapinynas VIII-XI a.“ dovanų.

Astravo_pristatymas

 

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Projektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Verta aplankyti

Paveldo tvarkybos reglamentas "Archeologijos paveldo tvarkyba"
Paveldo tvarkybos reglamentas „Archeologinio paveldo tvarkyba“ reglamentuoja archeologinių tyrimų privalomumo atvejus, archeologinių tyrimų projekto sudėtį, archeologinių tyrimų metodiką, archeologinių tyrimų ataskaitų ir pažymų rengimo tvarką, archeologinio paveldo avarijos grėsmės pašalinimą, remontą, konservavimą, restauravimą, pritaikymą.
Europos archeologų asociacija
European Association of Archaeologists - organizacija, vienijanti Europos archeologus bei archeologijos institucijas. Lietuvos archeologijos draugija yra šios organizacijos narys.
Leidimų atlikti archeologinius tyrimus išdavimo tvarka
Įsakymas dėl leidimų atlikti archeologinius tyrimus išdavimo tvarkos aprašo ir leidimo atlikti archeologinius tyrimus formos patvirtinimo reglamentuoja leidimų išdavimo tvarką bei naujas prašymų išduoti, pratęsti leidimą ir pakeisti ar papildyti tyrimų projektą formas